сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Студенти УНУС змагалися за право називатися знавцями української мови ─ ФОТО

  • Четвер, 09 листопада 2017, 14:45

unnysУ рамках Тижня української писемності та мови в Уманському національному університеті садівництва серед студентства проводилася мовознавча гра «Мова моя калинова».

Доцент кафедри української та іноземних мов УНУС Юлія Фернос організувала мовознавчу гру, аби студенти закріпили отриманні знання та поглибили їх. Крім того, гра сприяла розвитку логічного і творчого мислення, згуртованості та спритності. Про це йдеться на сайті Уманського національного університету садівництва.

unnnus

«Цього року за звання найкращих знавців рідної мови змагалися збірні факультетів менеджменту, економіки та підприємництва, а також команда агрономічного факультету», ─ йдеться у повідомленні.

unnuu

До складу журі увійшли: декан факультету менеджменту з навчальної роботи Жмуденко В. О., завідувач кафедри української та іноземних мов Комісаренко Н. О. та викладачі кафедри української та іноземних мов Лазарева О. В. і Каричковська С. П.

uunus

Члени команд продемонстрували глибокі знання, вміння працювати у команді та ерудованість. Перемогла команда факультету агрономії. Студенти факультетів менеджменту та економіки і підприємництва розділили між собою друге місце.

ununs

uunnun

uunuss

uunuuss

unnus

unnuss

unus

unuss

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати