сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

doctor

Студенти УНУС змагалися за право називатися знавцями української мови ─ ФОТО

  • Четвер, 09 листопада 2017, 14:45

unnysУ рамках Тижня української писемності та мови в Уманському національному університеті садівництва серед студентства проводилася мовознавча гра «Мова моя калинова».

Доцент кафедри української та іноземних мов УНУС Юлія Фернос організувала мовознавчу гру, аби студенти закріпили отриманні знання та поглибили їх. Крім того, гра сприяла розвитку логічного і творчого мислення, згуртованості та спритності. Про це йдеться на сайті Уманського національного університету садівництва.

unnnus

«Цього року за звання найкращих знавців рідної мови змагалися збірні факультетів менеджменту, економіки та підприємництва, а також команда агрономічного факультету», ─ йдеться у повідомленні.

unnuu

До складу журі увійшли: декан факультету менеджменту з навчальної роботи Жмуденко В. О., завідувач кафедри української та іноземних мов Комісаренко Н. О. та викладачі кафедри української та іноземних мов Лазарева О. В. і Каричковська С. П.

uunus

Члени команд продемонстрували глибокі знання, вміння працювати у команді та ерудованість. Перемогла команда факультету агрономії. Студенти факультетів менеджменту та економіки і підприємництва розділили між собою друге місце.

ununs

uunnun

uunuss

uunuuss

unnus

unnuss

unus

unuss

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати