сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманські пожежники провели навчання зі студентами аграрного ліцею

  • Середа, 08 листопада 2017, 12:47

pozeznykc7 листопада в рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності уманські пожежники провели інструктаж та екскурсію по пожежній частині для студентів «Уманського професійного аграрного ліцею».

Уманські рятувальники розповіли студентам аграрного ліцею про правила пожежної безпеки в навчальному закладі, вдома та під час опалювального сезону. Про це Уманський РВ Управління ДСНС України у Черкаській області повідомив на своїй сторінці у Facebook.

pozeznykb

«Під час бесіди педагогічному колективу та учням ліцею фахівці ДСНС розповіли про правила користування електрообладнанням, пічним опаленням та первинні дії при виникненні пожежі перебуваючи на навчанні та у себе вдома, повторили алгоритм дій у разі виявленні вибухонебезпечних предметів», ─ йдеться у повідомленні.

pozeznykh

Рятувальники показали студентам відео з пожеж та інших надзвичайних ситуацій які виникли в Умані впродовж поточного року.

pozeznyk

Крім того, студенти ліцею мали змогу оглянути пожежні автомобілі та пожежно-технічне обладнання, яке знаходиться на озброєнні в місцевому рятувальному підрозділі. Також студенти відвідали музей пожежної частини.

pozeznykk

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати