сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Попала під амністію: Уманський суд відпустив неповнолітню крадійку

  • Середа, 08 листопада 2017, 10:59

divchinkaУманський суд звільнив від відбування покарання неповнолітню крадійку, яка витягнула гаманець із чужої сумки на автомобільній заправці в одному з сіл району.

Крадіжка сталася у лютому 2017 року. В одному із сіл Уманського району на автомобільній заправці жінка необачно залишила свою сумку на столику для відвідувачів. Неповнолітню звинуватили в тому, що вона викрала з сумки гаманець, у якому було близько 1500 грн. Про це повідомляє «Нова Доба» з посиланням на Уманську місцеву прокуратуру.

«Уманська місцева прокуратура підтримала публічне обвинувачення щодо неповнолітньої злочинниці. Дії зловмисниці органом досудового розслідування кваліфіковано за ч. 1 ст. 185 КК України як таємне викрадення чужого майна (крадіжка)», ─ йдеться у повідомленні.

Неповнолітня обвинувачена раніше до кримінальної відповідальності не притягувалась. Крім того, потерпілій було у повному обсязі відшкодовано завдані збитки. Враховуючи це і низку пом’якшувальних обставин, суд призначив підлітку покарання у вигляді 80 годин громадських робіт та звільнив від відбування покарання на підставі Закону України «Про амністію у 2016 році».

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати