сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані проходить конкурс учнівської творчості на патріотичну тематику

  • Середа, 08 листопада 2017, 10:27

dityЗ 1 листопада 2017 року до 25 лютого 2018 року уманські школярі мають змогу взяти участь у ХVІІ Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!».

Урочисте відкриття конкурсу відбудеться 9 листопада 2017 року в День української писемності. Про це повідомляє відділ освіти Уманської міської ради.

«До розгляду у конкурсі приймаються роботи на тему: «Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути» (В’ячеслав Липинський) у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення», ─ йдеться у повідомленні.

Творчі роботи з літератури за вибором автора можуть бути різноманітними за жанром.

Конкурсні роботи з історії повинні бути присвячені українським історичним, державним, політичним діячам, відомим особистостям рідного краю, які своєю багатогранною діяльністю вплинули на розвиток і становлення української держави у різні часи її творення, а також здійснили вагомий внесок у розвиток державної культури, мистецтва, освіти, науки, літератури тощо.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати