сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Американський піаніст проїхав півсвіту заради концерту в Умані (ВІДЕО)

  • Неділя, 29 жовтня 2017, 18:00

pianoboyЗ Нью-Йорку в Умань заради фортепіанного концерту на честь свого вчителя приїхав музикант Олександр Рувінштейн.

Концерт відбувся в Уманському музичному училищі, де американський піаніст навчався у свій час. Невдовзі після випуску в 1985 році він виїхав до США. Останні 20 років музикант живе і працює за кордоном. Про це йдеться у сюжеті телекомпанії «Умань».

Вчителем Олександра Рувінштейна в Уманському музучилищі був Віктор Едуардович Патріціо. Цей викладач — справжня легенда. Усе своє життя він кохався у музиці. Віктор Едуардович працював із талановитими студентами музучилища більше 50 років.

94 випускники закладу завдяки Патріціо здобули якісну музичну освіту та отримали змогу збудувати блискучу кар’єру. Зокрема, у Віктора Едуардовича навчалися концертмейстери Лондонської та Дрезденської опери.

За словами Олександра Рувінштейна, йому було непросто приїхати в Умань через щільний графік. Проте він наголосив, що Віктор Едуардович як викладач і як людина відіграв важливу роль у його становленні як музиканта та піаніста. Тому Олександр Рувінштейн все ж відшукав можливість приїхати та зіграти концерт на честь свого учителя у стінах рідного музучилища.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати