сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

04744

Уманська прокуратура «накрила» масштабну нарколабораторію на Жашківщині

  • Четвер, 26 жовтня 2017, 12:59

amfЗа процесуального керівництва Уманської місцевої прокуратури викрито жителя Жашківського району, який обладнав нарколабораторію у власному господарському приміщенні.

Житель Жашківщини займався незаконним виробництвом психотропних речовин у великих розмірах з метою подальшого збуту. Про це повідомила прес-служба Уманської місцевої прокуратури.

«Виявлено та вилучено порошкопобідні речовини, предмети та ємкості з залишками порошкопобідної речовини, каністри з рідинами, а саме: «Оцтовою кислотою», «Сірчаною кислотою», «Ізопропіловим спиртом», пристрої для зважування, предмети та ємкості для виготовлення порошкоподібних речовин», — зазначають в Уманській місцевій прокуратурі.

Судова експертиза встановила, що порошкоподібна речовина білого кольору містить у своєму складі амфетамін.

Чоловіку повідомлено про підозру в скоєні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 207 КК України. Зараз зловмисника тримають під вартою.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати