сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманська міська влада «змилувалась» над уманчанами та увімкнула опалення по місту

  • Вівторок, 24 жовтня 2017, 15:47

opalenniasiteУманська міська влада нарешті «зійшла з небес на землю» і дала дозвіл на підключення житлових будинків до опалення. Не зважаючи на різке похолодання мерія тягнула з вирішенням цього питання до останнього.

Нагадаємо, що згідно з календарним планом опалювальний сезон в Україні розпочався 15 жовтня. В Умані ж він офіційно стартував ще 6 жовтня, коли мер міста Олександр Цебрій видав розпорядження «Про початок опалювального сезону 2017-2018 рр». Але до тепла під'єднали лише заклади з індивідуальним опаленням.

Дітям у дитсадках із центральним опаленням довелося на рівні із дорослими уманчанами чекати тепло, навіть коли температура опустилась нижче 8 градусів впродовж трьох діб.

У соцмережах батьки масово скаржилися, що через відсутність нормального опалення в дитячих садочках їх діти хворіють.

Відреагував на прохання громадян народний депутат України Антон Яценко, опублікувавши на своїй сторінці у Facebook гнівне звернення до мерії з цього питання.

«Закликаю мера Олександра Цебрія зайнятись виконанням своїх прямих обов’язків та нарешті подумати про здоров’я жителів міста Умань!»,  написав народний депутат.

Що цікаво, міська влада дала «добро» на підключення житлового фонду до опалення одразу ж після того, як отримала наганяй від Антона Яценка.

Найбільше обурює те, що опалення у приміщенні, де сидить міська влада, увімкнули давним-давно. А уманчанам доводилося сидіти по роботах у верхньому одязі та водити дітей у холодні дитсадки.

Таке відчуття, що очільникам Умані постійно потрібен добрячий наганяй, аби вони врешті-решт почали працювати.

 

Спеціально для сайту «04744» статтю підготувала журналіст Вероніка Вишинська

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати