Мер Умані Олександр Цебрій зробив ремонт 2-х поверхів мерії, власний кабінет, персональний вхід в мерію замість ремонту лікарень, дитячих садочків та шкіл

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Мер Умані Олександр Цебрій зробив ремонт 2-х поверхів мерії, власний кабінет, персональний вхід в мерію замість ремонту лікарень, дитячих садочків та шкіл

  • П'ятниця, 20 жовтня 2017, 22:57

CebrМер Умані Олександр Цебрій зробив ремонт 2-го та 3-го поверхів мерії, свого кабінету та відремонтував персональний вхід у мерію замість того, щоб відремонтувати дитячу та міську лікарні.

Нещодавно побувала  у міській та дитячій лікарнях міста Умань і була дуже здивована в якому жахливому стані знаходяться медичні заклади: подерті  стіни, полатана підлога, старі вікна та двері, протікає дах, санітарні кімнати уже давно потребують ремонту і цей список можна продовжувати.

 

 

 

 Але для Олександра Цебрія важливіша будівля мерії. Він в першу чергу дбає про комфортні умови для себе та для своїх улюблених працівників  відділу туризму, зробивши там шикарний ремонт.

Вражає той факт, що у Олександра Цебрія є персональний вхід в мерію, де він теж зробив євроремонт. А у дворі ставить свій джип Toyota Land Cruiser 200 за 2 млн. грн.

 

 Мерія з євроремонтом у той час, коли лікарі дитячої лікарні скаржаться, що у них протікає дах, руйнуються приміщення, а коштів міська влада не виділяє.  Мене, як журналіста, це дуже обурило.

На ремонт міська влада витратила не менше 4 млн грн. За ці гроші можна було б відремонтувати усі палати у дитячій та міській лікарнях, дитячі садочки, школи.

 

Зважаючи на той факт, що Олександр Цебрій уже  4 роки перебуває на посаді мера, можна було б давно привести до ладу медичні заклади у місті. Але за цей період він навіть не спромігся щось зробити для їх покращення, не  говорячи вже  про інші проблеми міста.

 

Зате  кошти для євроремонту 2-х поверхів мерії швидко знайшов.

Чому хворі діти, лікарі можуть знаходитись у поганих умовах,  а мер та його працівники не можуть?

Очевидно, шо мер Умані вважає людей бидлом, а себе, своїх заступників та працівників-«дівчат» з відділу туризму - елітою міста.

Сволота!

 

Нагадаю, що раніше мер купив собі автомобіль Toyota Land Cruiser 200 за 2 млн. грн та рушницю за 80 тис. 845 грн. Класно.

З таким мером «далеко» підемо.

Міська влада має працювати на місто Умань, а не обкрадати уманчан!

 

Спеціально для сайту «04744» статтю підготувала журналіст Вероніка Вишинська

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати