сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

potten

Мер Умані Олександр Цебрій зробив ремонт 2-х поверхів мерії, власний кабінет, персональний вхід в мерію замість ремонту лікарень, дитячих садочків та шкіл

  • П'ятниця, 20 жовтня 2017, 22:57

CebrМер Умані Олександр Цебрій зробив ремонт 2-го та 3-го поверхів мерії, свого кабінету та відремонтував персональний вхід у мерію замість того, щоб відремонтувати дитячу та міську лікарні.

Нещодавно побувала  у міській та дитячій лікарнях міста Умань і була дуже здивована в якому жахливому стані знаходяться медичні заклади: подерті  стіни, полатана підлога, старі вікна та двері, протікає дах, санітарні кімнати уже давно потребують ремонту і цей список можна продовжувати.

 

 

 

 Але для Олександра Цебрія важливіша будівля мерії. Він в першу чергу дбає про комфортні умови для себе та для своїх улюблених працівників  відділу туризму, зробивши там шикарний ремонт.

Вражає той факт, що у Олександра Цебрія є персональний вхід в мерію, де він теж зробив євроремонт. А у дворі ставить свій джип Toyota Land Cruiser 200 за 2 млн. грн.

 

 Мерія з євроремонтом у той час, коли лікарі дитячої лікарні скаржаться, що у них протікає дах, руйнуються приміщення, а коштів міська влада не виділяє.  Мене, як журналіста, це дуже обурило.

На ремонт міська влада витратила не менше 4 млн грн. За ці гроші можна було б відремонтувати усі палати у дитячій та міській лікарнях, дитячі садочки, школи.

 

Зважаючи на той факт, що Олександр Цебрій уже  4 роки перебуває на посаді мера, можна було б давно привести до ладу медичні заклади у місті. Але за цей період він навіть не спромігся щось зробити для їх покращення, не  говорячи вже  про інші проблеми міста.

 

Зате  кошти для євроремонту 2-х поверхів мерії швидко знайшов.

Чому хворі діти, лікарі можуть знаходитись у поганих умовах,  а мер та його працівники не можуть?

Очевидно, шо мер Умані вважає людей бидлом, а себе, своїх заступників та працівників-«дівчат» з відділу туризму - елітою міста.

Сволота!

 

Нагадаю, що раніше мер купив собі автомобіль Toyota Land Cruiser 200 за 2 млн. грн та рушницю за 80 тис. 845 грн. Класно.

З таким мером «далеко» підемо.

Міська влада має працювати на місто Умань, а не обкрадати уманчан!

 

Спеціально для сайту «04744» статтю підготувала журналіст Вероніка Вишинська

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати