сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

doctor

Патріотичні банери обійшлися Умані у майже 16 тис. грн. ВІДЕО

  • П'ятниця, 20 жовтня 2017, 09:30

geroyЗ метою вшанування пам’яті уманчан, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України на вулиці Європейській встановлено патріотичні банери.

 

 

За інформацією Уманської міської ради обійшлася така соціальна реклама місту у 15730,00 гривень.

 

Однак місцяни нарікають на те, що рекламні конструкції заважають уманчанам нормально пересуватись містом та користуватись громадським транспортом.

 

Так, студентка Ольга говорить, що перш за все потрібно було відремонтувати асфальтне покриття, а тоді вже встановлювати подібні об’єкти.

 

- Мене дуже дратує те, що банери встановлено спочатку з плакатами атошників, а через тиждень тут уже будуть висіти зовсім інші сітілайти комерційного змісту - прогнозує подальшу долю банерів 34-річний підприємець Володимир.

 

- Виховання патріотизму мешканців міста на кращих традиціях українського воїнства, це дуже доречно. Ідею та встановлення такої реклами – підтримую, - коментує подію Валентина, вчитель початкових класів.

 

Нагадаємо, патріотичні банери із зображенням полеглих воїнів-уманчан з’явилися на Покрову на центральній вулиці міста.

 

 

Спеціально для сайту «04744» статтю підготувала позаштатний кореспондент Тетяна Бондаренко

 

 

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати