сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Опалювальний сезон у більшості дитячих садочків міста Умань так і не розпочався

  • Середа, 18 жовтня 2017, 19:47

holod 1В Умані станом на 18 жовтня тепло лише у 6-ти дошкільних навчальних закладах. 15 дитячих садочків все ще чекають на початок опалювального сезону та по можливості обігрівають приміщення електроприладами.

Лише у 6-ти уманських дитсадках є автономне опалення. Решта 15 дошкільних закладів все ще безуспішно чекають початку опалювального сезону. За словами вихователів, їм доводиться використовувати електроприлади для обігріву приміщень. Цікаво те, що опалювальний сезон у будівлі мерії вже успішно розпочато.

На «Урядовому порталі» зазначено, що усі соціальні об’єкти (школи, дитсадки, лікарні) мають бути підключені до тепла у разі зниження температури у приміщеннях до +16° С. Там же вказано, що календарний старт опалювального сезону — 15 жовтня.

Але для мера Умані Олександра Цебрія «закони не писані» і виконувати він їх не збирається. Він сам собі керівник, тобто «что хочу, то и ворочу», головне, щоб йому було тепло і комфортно у мерському кріслі.

Згідно з розпорядженням мера від 6 жовтня, у дитсадках та яслах міста з’явиться тепло лише «при зниженні середньодобової температури зовнішнього повітря протягом трьох діб нижче +8° С». За прогнозами синоптиків, таких погодних умов варто чекати аж після 25 жовтня.

Тобто, міська влада вирішила зекономити на здоров’ї дітей. Навмисне відстрочили терміни ввімкнення опалення.

Наразі дитячі садочки знаходяться під загрозою, адже через холодні приміщення діти почнуть масово хворіти. Тому цього не можна допустити.Варто зазначити, що нещодавно на Черкащині оголосили про початок епідемічної захворюваності на грип та інші гострі респіраторні хвороби.

Наша редакція звертається до Уманської міської влади з проханням не бути такими байдужими до дітей та жителів міста Умань, та все ж таки увімкнути опалення у всіх дошкільних, навчальних, медичних закладах та житлових будинках міста.

 

Спеціально для сайту «04744» статтю підготувала журналіст Вероніка Вишинська

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати