сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В уманських пенсіонерів міська влада відбере право на пільговий проїзд

  • Субота, 14 жовтня 2017, 11:15

biletМіська влада Умані планує обмежити пільгові перевезення для пенсіонерів за допомогою електронних карток. ТОВ «Круїз-Авто» та Уманська міська влада домовились вести облік пільгових перевезень за новою схемою. Скоро усім пенсіонерам видадуть електронні картки, а маршрутні автобуси обладнають зчитувальними пристроями.

 

 На сьогоднішній день пільговики мають змогу їздити у автобусах безкоштовно за визначеними пільговими маршрутами. Кількість поїздок - необмежена.

 

З введенням у дію електронних карток проїхати у будь-якому міському автобусі пільговики зможуть лише двічі на місяць. Адже картки не збираються робити безлімітними. Кожному пенсіонеру щомісяця нараховуватимуть аж по 10 гривень. Таким чином пенсіонер зможе проїхати в автобусі тільки 1 раз у місяць (туди-назад). З урахуванням діючого тарифу 4,5, з картки відрахується 9 грн, і здійснити наступну поїздку пенсіонер уже не зможе, оскільки коштів на карті уже не буде.

 

А як бути тим старим людям, яким життєво необхідно часто відвідувати лікаря? Йти натрудженими ногами через усе місто? Чи може міська влада збирається заборонити їм хворіти? Питання залишається відкритим.

 

Кому ж вигідне впровадження проїзду за картками? Насамперед, ТОВ «Круїз-Авто», власником та директором якого до обрання на посаду мера був Олександр Цебрій.

 

Адже фактично система електронних карток відбере у пенсіонерів можливість вільно пересуватись містом. Зате ТОВ «Круїз-Авто» буде зручно рахувати гроші.

 

Напевно мер міста, хоче, щоб всі уманчани пересіли на велосипеди.

 

Нагадаємо, що у квітні поточного року Виконавчий комітет Уманської міської ради прийняв рішення про підняття тарифу на проїзд у міському транспорті міста на 1 грн і встановлено тариф 4,5 грн за разову поїздку в автобусі.

 

Як у журналіста, у мене склалось таке враження, що в місті Умань знаходяться окупаційні війська, які  роблять все для того, щоб погіршити життя людей.  Тому такому режиму потрібно протистояти.

 

Журналіст Вероніка Вишинська

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати