сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor pro 1

До Дня контрацепції студентам уманських університетів було роздано близько 6 000 презервативів. ВІДЕО

  • Середа, 11 жовтня 2017, 17:40

prezЦьогоріч до Дня контрацепції (26 жовтня) у рамках соціальної програми народного депутата України Антона Яценка «Збережи своє здоров`я – користуйся контрацептивом» студентам Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини та Уманського національного університету садівництва було роздано інформаційні бюлетені та близько 6000 презервативів.

 

 

Про це повідомив народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

 

Лікарі-гінекологи Уманської центральної районної лікарні провели лекції студентам Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини та Уманського національного університету садівництва.

 

Окрім того, близько 15 000 одиниць контрацепції було передано до Уманського пологового будинку, Уманської центральної районної лікарні, Уманського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, Христинівську та Монастирищенську центральні районні лікарні.

 

В цілому на університети та медзаклади передано 21 тис. презервативів.

 

Зазначимо, що соціальну програму народний депутат Антон Яценко реалізовує спільно з Благодійним фондом «Сучасне село та місто», починаючи з 2013 року.

 

 

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати