сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Скоро в Умані закриють хлібні магазини

  • Четвер, 12 жовтня 2017, 10:02

hlebМіська влада наполегливо намагається закрити магазини хліба в місті Умань, навмисно не продовжуючи договори оренди приміщень для продажу товарів цього підприємства. Таким чином, уманчан позбавляють можливості купувати та споживати хліб місцевого виробника.

 

 

Зокрема, йдеться про магазини за адресою:

  • вул. Європейська, 42;
  • вул. Небесної Сотні, 22 (базар);
  • кіоск по вулиці Чехова, 22-а та торгову площу у школі №11.

 

Магазин по вул. Європейська, 42

 

Наприклад, саме у цьому приміщенні хлібний магазин розташований більше 40 років. Коли пішли чутки по закриттю торгової точки, покупці самі ініціювали збір підписів в підтримку та зібрали більше 400 підписів.

 

Магазин по вул. Небесної Сотні, 22 (базар)

 

Хлібний магазин функціонує у цьому приміщенні з весни 1996 року і розташований напроти центрального ринку.

 

Кіоск по вул. Чехова, 22-а придбаний підприємством минулого року з метою збільшення товарообігу та переобладнання у сучасний гарний магазин. Після звернення ТОВ «Умань Хліб Трейд» до міської ради на виготовлення паспорту прив’язки архітектурно-будівельна комісія вирішила внести зміни до Комплексної схеми: після цього торгова зона під кіоском відсутня.

 

Всі вищезазначені магазини працюють уже досить тривалий час у місті. Їх закриття призведе до масового дискомфорту серед місцевих жителів. Але, місцеву владу це не зупиняє, і вона продовжує впевнено захоплювати в свої руки магазини.

 

Їх закриття також негативно позначиться і на хлібовиробнику, оскільки закриття магазинів призведе до збанкрутіння підприємства, а працівники втратять роботу. Відповідно і ціна на хліб може значно підвищитись.

 

Як припускають уманчани, місцевій владі вигідне закриття магазинів, оскільки замість них хочуть встановити кіоски зі спиртними та тютюновими виробами.

 

Наша редакція категорично проти таких «інновацій» Уманської міської влади. Будемо продовжувати журналістське розслідування по цій темі.

 

Звертаємось до усіх читачів максимально поширити цей матеріал аби не допустити закриття хлібних магазинів у нашому місті. Бо уже замахнулись на святе – на хліб!!!

 

Статтю для сайту "04744" підготувала журналіст Вероніка Вишинська

Loading...

Додати коментар

Коментарі  

 
#1 Вячеслав 05.02.2018, 10:55
Кому потрібні такі магазини з таким хлібом? В продукції Уманського хлібкомбінату постійно знаходяться "сюрпризи". То миші, то недопалки, я сам одного разу знайшов буханку старого хліба в буханці свіжого (навіть перемісити полінувались) другого разу - згоряний сірник, я більше не купую такого хліба. Том у я двома руками "за" закриття цих магазинів і Уманського хлібкомбінату цілком. Не можна кормити людей мусором.
Цитата
 

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати