сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

04744

Три цікавих факти про Умань

  • Понеділок, 25 вересня 2017, 09:00

umanУмань – своєрідне місто. Воно багате своєю історією, має цілий ряд визначних місць та культурних пам’яток. Проте у цього міста є ще кілька особливостей, що допоможуть краще його пізнати, - інформує Умань туристична.

 

 

1. Гості міста часто думають, що Умань – це іменник чоловічого роду і говорять «він». Але це одразу ж відрізняє туристів від місцевих жителів. Кожен уманчанин ще з дитинства знає, що Умань це – «вона»: «Рідна Умань», «Вечірня Умань», «Умань туристична»…

 

2. Жителі Умані доволі забобонні. В місті немає маршруту №13, немає 13-ї школи. Хоча така школа раніше існувала в місті. Але під час війни будівля школи була зруйнована, а школа закрита.

 

3. Завдяки тому, що в Умані велика кількість навчальних закладів ІІ-ІV рівнів акредитації, майже 20% населення – студенти. Це автоматично робить Умань вічно молодим містом.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати