Уманчани заплатять за хасидське сміття

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманчани заплатять за хасидське сміття

  • Неділя, 24 вересня 2017, 13:01

xasikiПрибуття великої кількості паломників створило надзвичайно велике навантаження на об’єкти благоустрою та житловий фонд міста. Комунальні служби фактично працюють в цілодобовому режимі, вивозячи купи сміття з району паломництва.

 

 

Минулого року Міжнародний благодійний фондом ім. Рабі Нахмана оплатив послуги, які надавались комунальними службами міста у період масового паломництва.

xasiki1

Цьогоріч хасиди відмовилися сплачувати.

xasiki2

Таким чином, прибирання вулиць та тротуарів в районі паломництва, ліквідація аварійних ситуацій на внутрішніх мережах електропостачання, забезпечення безперебійної роботи пасажирських ліфтів здійснюються за рахунок укладання договорів з ЗАРЕЄСТРОВАНИМИ мешканцями мікрорайону паломництва, а додатковий вивіз ТПВ – за кошти МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ.

xasiki3

xasiki5

xasiki6

Як повідомляє Відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради «Незважаючи на відмову керівників міжнародного благодійного фонду ім. Рабі Нахмана, укладати додаткові угоди на прибирання прибудинкових території, вулиць та тротуарів в районі перебування паломників-хасидів в період святкування Рош-ха-Шану, комунальні служби міста намагаються підтримувати території паломництва в належному стані».

 

Не знають як вплинути на хасидів і повернути борги в Уманському комунальному підприємстві "Уманьтеплокомуненерго", адже на сьогодні паломники заборгували їм майже 1 285 200 грн.

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати