сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

04744

Сьогодні в Умані хасиди «змивають із себе усі гріхи». Єврокоптер та водолази у повній бойовій готовності

  • П'ятниця, 22 вересня 2017, 16:19

xaci0З урахуванням попередніх років у період паломництва, неподалік від меморіального комплексу, було розгорнуто спеціальний зведений загін ДСНС. Він нараховує близько 100 рятувальників та 20 одиниць пожежно-рятувальної техніки, водолазне відділення, а також хімічну та піротехнічну групи для швидкого реагування.

 

 

На випадок екстреного транспортування тяжкохворих паломників-хасидів на місці працює єврокоптер. Судно забезпечене усім необхідним медичним обладнанням і відповідає вимогам сучасної екстреної медицини.

 

Водночас з координатором медицини з Ізраїля, Гілелль Коеном були узгоджені питання щодо випадків застосування цього транспорту для транспортування хворих до Києва, а також можливість здійснення польоту у нічний час, - повідомляють в управлінні ДСНС у Черкаській області.

xaci1

За попередньою інформацією святкові заходи з нагоди Рош а-Шана триватимуть до вівторка, 26 вересня. А вже починаючи із середи, планується масовий від’їзд паломників.

 

Сьогодні ж хасиди «змивають із себе усі гріхи». Тому водолази Служби порятунку у «повній бойовій готовності».

xaci

Найбільш популярним місцем для омовіння тисяч прочан є затоплений кар’єр, глибина якого місцями складає понад 14 метрів. Попри відверту непристосованість цієї водойми для безпечного купання, хасиди вперто ігнорують застереження рятувальників.

 

Нагадаємо, у 2011 році тут під час ритуалу омовіння потонув 19-річний паломник. У 2014 році завдяки професіоналізму рятувальників ще одного потопельника вдалось врятувати.

 

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати