сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Сьогодні в Умані хасиди «змивають із себе усі гріхи». Єврокоптер та водолази у повній бойовій готовності

  • П'ятниця, 22 вересня 2017, 16:19

xaci0З урахуванням попередніх років у період паломництва, неподалік від меморіального комплексу, було розгорнуто спеціальний зведений загін ДСНС. Він нараховує близько 100 рятувальників та 20 одиниць пожежно-рятувальної техніки, водолазне відділення, а також хімічну та піротехнічну групи для швидкого реагування.

 

 

На випадок екстреного транспортування тяжкохворих паломників-хасидів на місці працює єврокоптер. Судно забезпечене усім необхідним медичним обладнанням і відповідає вимогам сучасної екстреної медицини.

 

Водночас з координатором медицини з Ізраїля, Гілелль Коеном були узгоджені питання щодо випадків застосування цього транспорту для транспортування хворих до Києва, а також можливість здійснення польоту у нічний час, - повідомляють в управлінні ДСНС у Черкаській області.

xaci1

За попередньою інформацією святкові заходи з нагоди Рош а-Шана триватимуть до вівторка, 26 вересня. А вже починаючи із середи, планується масовий від’їзд паломників.

 

Сьогодні ж хасиди «змивають із себе усі гріхи». Тому водолази Служби порятунку у «повній бойовій готовності».

xaci

Найбільш популярним місцем для омовіння тисяч прочан є затоплений кар’єр, глибина якого місцями складає понад 14 метрів. Попри відверту непристосованість цієї водойми для безпечного купання, хасиди вперто ігнорують застереження рятувальників.

 

Нагадаємо, у 2011 році тут під час ритуалу омовіння потонув 19-річний паломник. У 2014 році завдяки професіоналізму рятувальників ще одного потопельника вдалось врятувати.

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати