сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor pro 1

В одному з готелів Умані правоохоронці затримали повію

  • П'ятниця, 22 вересня 2017, 11:00

prostiУманською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 302 КК України - створення або утримання місць розпусти і звідництво, вчинені з метою наживи, - інформує Уманська місцева прокуратура.

 

 

Так, в одному з готельних комплексів міста Умань жителька міста Первомайська (Миколаївської області) за гроші надавала сексуальні послуги.

 

На даний час проводяться усі необхідні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на з’ясування усіх обставин вказаного кримінального правопорушення.

 

Довідково: санкція статті 302 ч.2 КК України передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.

 

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати