сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані затримали паломницю, яка прострочила виїзд з України

  • Четвер, 21 вересня 2017, 11:30

xasidkiЗавдяки спільним зусиллям правоохоронців та міграційників, 17 вересня в м. Умань було виявлено громадянку Ізраїлю, яка порушила встановлений термін перебування в Україні. Особу притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 203 КУпАП та прийнято рішення про її примусове повернення за межі України, - інформує Про Головне.

 

 

Щороку до міста Умань Черкаської області прибувають тисячі паломників-хасидів на святкування іудейського Нового року − Рош-га-Шана. Цьогоріч заходи з цієї нагоди проходитимуть 20−22 вересня.

 

З метою запобігання та протидії нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері, притягненням порушників до відповідальності згідно із чинним законодавством посилилася взаємодія міграційної служби з правоохоронними органами.

 

В УДМС України в Черкаській області створена робоча група для встановлення законності перебування іноземних громадян та осіб без громадянства на території України, яка діятиме протягом всього терміну святкування хасидами Нового року за іудейським календарем.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати