сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor pro 1

В Умані виявили автівку з перевареним номером кузова

  • Четвер, 21 вересня 2017, 09:00

avtoНещодавно, 15 вересня, до Територіального Сервісного центру 7142, що в місті Умань, звернувся 31-річний житель Умані з метою перереєстрації автомобіля ЗАЗ LANOS, 2012 року випуску, яким він розпоряджався по дорученню, - пише "Черкаський край" із посиланням на прес-службу РСЦ МВС в Черкаській області.

 

 

Оглядаючи вказаний автомобіль працівники сервісного центру, спільно з фахівцями експертної служби МВС встановили, що номерна панель з ідентифікаційним номером кузова кустарно вварена в остов автомобіля.

 

На місце події було викликано працівників поліції, які задокументували факт порушення та вилучили автомобіль і реєстраційні документи на майданчик тимчасового утримання транспортних засобів.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати