сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

До Умані прибуло понад 2 тис. хасидів. Очікується 40 тисяч. ВІДЕО

  • Понеділок, 18 вересня 2017, 15:10

xaciПрикордонники розпочали оформлення організованих груп паломників-хасидів, які прибувають в Україну на святкування іудейського Нового року – Рош Гашана. Загалом Держприкордонслужба очікує близько 40 тисяч прочан, - повідомляють у відомстві.

 

 

Зокрема за добу до столичних летовищ прибули 9 чартерних рейсів з хасидами-паломниками. В свою чергу прикордонники вживають усіх заходів, щоб оформлення цієї категорії подорожуючих проходило на належному рівні і водночас не створювало жодних незручностей іншим пасажирам авіаліній.

 

З цією метою керівництво Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» збільшило кількість робочих місць та прикордонних нарядів. На посилення та забезпечення режимних заходів у пунктах пропуску «Бориспіль» та «Жуляни» додано групу військовослужбовців мобільного прикордонного підрозділу.

 

Наразі жодних проблем з оформленням чи порушенням режимних правил прочанами у столичних аеропортах не виникало.

Відмітимо, що загалом в Україну вже в’їхало майже 2200 паломників-хасидів. Більшість з них прибувало в нашу державу через аеропорт «Бориспіль», а також аеропорти «Львів», «Одеса», «Херсон» та пункти пропуску «Краківець» і «Могилів-Подільський».

 

Нагадаємо, 19-24 вересня в Умані хасиди масово святкуватимуть Новий рік Рош Ха-Шана.

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати