сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

potten

Уманська лікарня завищували вартість медичних послуг

  • Неділя, 17 вересня 2017, 19:00

likarnyaВ Уманській центральній районній лікарні Антимонопольний комітет виявив порушення законодавства про захист економічної конкуренції, - повідомляє прес-служба відомства.

 

 

Так, Уманська центральна районна лікарня необґрунтовано завищувала вартість платних медичних послуг із проведення медичних оглядів.

 

Лікарня, до собівартості послуг, окрім заробітної плати з нарахуваннями необхідних лікарів-спеціалістів, включала заробітну плату з нарахуваннями медичних сестер, медичних реєстраторів, молодших медичних сестер, які, згідно з наказами Міністерства охорони здоров’я України, не повинні входити до складу відповідних комісій.

 

Антимонопольний комітет надав обов’язкові рекомендації привести вартість вищезазначених послуг до економічно обґрунтованого рівня.

 

Про результати розгляду рекомендацій лікарні мають повідомити територіальне відділення у тримісячний термін.

 

Окрім Уманської, виявили порушення в Катеринопільській та Чорнобаївській лікарнях.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати