сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

04744

Забрав усе. До уманчанина в гараж вдерся крадій

  • П'ятниця, 15 вересня 2017, 14:00

garag13 вересня 2017 року Уманською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення в суді відносно 39-річного мешканця міста Умань, який у березні поточного року, шляхом віджиму воріт проник до гаража потерпілого, звідки таємно викрав майно, що там знаходилося, а саме: 2 велосипеди, системний блок до комп’ютера, монітор та автомобільний акумулятор.

 

 

Про це сайту міста Умань 04744.info повідомили в Уманській місцевій прокуратурі.

 

Дії обвинуваченого органом досудового розслідування кваліфіковано за ч.3 ст. 185 КК України, як таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно, поєднана з проникненням в інше приміщення.

 

Працівником Уманської місцевої прокуратури в судовому засіданні причетність зловмисника до кримінального правопорушення доведена в повному обсязі, тож заслухавши позицію прокурора та врахувавши, що обвинувачений неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, зокрема за вчинення умисних корисливих злочинів проти власності, суд призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком 3 роки 6 місяців.

 

На цей час вирок суду не вступив в законну силу, триває строк апеляційного оскарження вказаного рішення.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати