сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

візитниця 1

Прорив кордону: прикордонники готові до приїзду в Умань хасидів-паломників

  • Середа, 13 вересня 2017, 21:00

xasСпівробітники Держприкордонслужби вже завершують крайні організаційні заходи з підготовки до приїзду хасидів-паломників в Україну та докладають зусиль, щоб інші подорожуючі не відчули жодних незручностей. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ДПСУ.

 

 

Зокрема, вже проведено всі службові наради з представниками самих перевізників щодо отримання попередньої інформації про прибуття організованих груп осіб. Також для підтримання загального режиму та передачі інформації в аеропортах між суміжними контролюючими органами проведено практичні заняття та тренінги.

 

Крім того, керівництвом окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" спільно з Головним експертно-криміналістичним центром Держприкордонслужби організовано допідготовку інспекторського складу, який залучається до здійснення пропускних операцій. Наразі фахівцями експертно-криміналістичного центру відомства вже проведено ряд занять з питань особливостей перевірки паспортних документів громадян Ізраїлю та виявлення в них ознак підробок.

 

Резерв персоналу, що залучатиметься до здійснення прикордонного контролю, пройшов спеціальне навчання на обладнаних для цього робочих місцях. А на посилення та забезпечення режимних заходів у пунктах пропуску "Бориспіль" та "Жуляни" виділено групу військовослужбовців мобільного прикордонного підрозділу.

 

Загалом для організації пропуску через державний кордон зазначеної категорії осіб Держприкордонслужба збільшить кількість робочих місць і прикордонних нарядів.

 

Як повідомлялося, 19-24 вересня в Умані хасид масово прибуватимуть до Умані на святкування іудейського Нового року.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати