сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

potten

132 -гу річницю Уманська метеостанція відмічає точним прогнозом погоди

  • Вівторок, 12 вересня 2017, 17:30

meteo13 вересня 2017 року виповнюється 132 роки з часу заснування метеорологічної станції Умань – однієї з найстаріших реперних станцій в Україні.

 

 

Метеостанція вже 132 років проводить спостереження, дані яких надходять в мережу Всесвітньої метеорологічної організації, що має унікальні можливості для участі в національних і глобальних проблемах. Найстаріша єдина реперна станція на Черкащині є структурним підрозділом Черкаського обласного центру з гідрометеорології Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

 

Варто зазначити, що робота на метеостанції вимагає чіткості і точності під час знімання та запису метеорологічних показників. Значна увага приділяється утриманню метеорологічного майданчика, обладнання та приладів у належному стані.

meteo1

Метеорологічна станція надсилає свої дані до Українського ГМЦ, Черкаського ЦГМ, деякі із даних надходять до глобальної системи спостережень за кліматом (Швейцарія).

 

Щодо синоптичної ситуації станом на 13 вересня, то погоду Уманщини формуватиме улоговина Скандинавського циклону та його атмосферні фронти, активність яких незначна. Проте, вночі, очікується невеликий короткочасний дощ. Ніч проти 13 вересня буде теплою, вдень після проходження холодного атмосферного фронту температура повітря знизиться.

 

У другій половині робочого тижня буде домінувати поле підвищеного атмосферного тиску, то ж переважатиме сонячна погода. У такій ситуації повітря стане добре прогріватися – після полудня до +26+28°.

 

За матеріалами метеостанції Умань

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати