сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані посол Ізраїлю, керівництво Умані та поліція обговорили святкування Рош ха-Шана

  • Понеділок, 04 вересня 2017, 15:00

naradaУ зустрічі взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Ізраїлю в Україні Еліав Білоцерковські та делегація посольства, представники обласної та місцевої влади, міжнародного благодійного фонду імені Рабі Нахмана, Головного управління національної поліції в Черкаській області та інших структур, причетних до прийому паломників – хасидів.

 

 

Про це повідомляє Сектор комунікації поліції Черкаської області.

 

Під час наради присутні обговорили коло нагальних питань, серед яких забезпечення публічної безпеки та порядку під час святкування Рош ха-Шана.

 

Начальник Головного управління Національної поліції в Черкаській області полковник поліції Валерій Лютий зазначив, що на сьогоднішній день з боку поліції проведена попередня рекогносцировка сил та засобів в районі перебування паломників-хасидів.

 

Під час святкування Рош ха-Шана забезпечувати публічний порядок в Умані будуть близько 500 працівників поліції.

 

З боку місцевої влади та комунальних служб міста необхідне забезпечення дорожніми знаками та розміткою, належним освітленням в темну пору доби району перебування паломників та прилеглих вулиць.

 

На час заходів в місті буде обмежений рух транспорту, а у місцях компактного перебування паломників-хасидів він буде перекритий. Начальник Главка поліції області наголосив, що поліція готова до забезпечення правопорядку в районі перебування хасидів під час святкування Рош ха-Шана.

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати