сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Діти, яких привалило сценою в Умані, відбулися синцями та подряпинами. ВІДЕО

  • Субота, 26 серпня 2017, 07:44

czenaШістьох дітей шпиталізували після святкувань Дня Незалежності в Умані на Черкащині. На них упала конструкція з екраном, яку зводили монтажники, йдеться в сюжеті ТСН.

 

 

Поки інженери намагалися повісити великий екран, довкола сцени прогулювались учасники фестивалю, серед яких були діти, які мали виступати на святкуванні. Шестеро підійшли близько до сцени – і на них упав екран разом із металевими кріпленнями. Потерпілих швидко витягли з під конструкцій і розвезли по місцевих лікарнях.

 

"Першу медичну невідкладну надали, відпустили додому, підстав для госпіталізації не було", - розповів фельдшер приймального відділення Уманськоі міської лікарні Юрій Цимбал.

 

Діти дістали подряпини й синці, найсерйозніша травма – надщерблений зуб. Організатори кажуть, що вже за кілька годин потерпілі повернулися на свято, однак через стрес на сцену не виходили. Батьки подій не коментують, проте організатори запевняють – претензій вони не мають.

 

"Ми відшкодовуємо кошти, тобто стоматологічні послуги дитині, в якої пошкоджений зуб. У всіх інших батьків питань немає, ми їм приносимо вибачення за цю прикру ситуацію, але це такий збіг обставин і ніхто від цього не застрахований", - переконує Юлія Пахолюк.

 

Проте поліція хоче з'ясувати, чому діти опинилися в небезпечній зоні, куди дивилися керівники, які привезли свій творчий колектив на фестиваль, і чому ті, хто монтував сценічне обладнання, не обмежили доступ до робочої зони.

 

Наразі за фактом травмування дітей відкрили кримінальне провадження про порушення правил техніки безпеки. Санкція статті – від штрафу до ув'язнення до 2 років.

 

Нагадаємо, в Умані під час концерту на дітей впало сценічне обладнання.

 

 

Loading...

Додати коментар

Коментарі  

 
#1 Євген 26.08.2017, 12:52
Как обычно всё перевернули с ног на голову! Я проходил мимо данной конструкции и видел как она падала, так же пришлось вытаскивать детей из под данной конструкции. Конструкция ВООБЩЕ не была закреплена, и горе-монтажники начали на нее поднимать экран. В сюжете было сказано, что дети подошли поближе и т.д.... Дети готовились к своему выступлению (а не вылазили на конструкцию, как пишется в комментариях), ограждений указывающих на небезопасное место небыло (небыло ВООБЩЕ никаких ограждений), следовательно о какой либо опасной зоне руководители коллектива и сами дети знать просто не могли. Организатор в сюжете сказала, что это стечение обстоятельств, думаю она бы по-другому сказала если бы эта конструкция упала на нее! А еще есть вопрос для организаторов: где была скорая помощь, которая должна присутствовать на массовых мероприятиях подобного уровня? Так же есть вопрос к ТСН: вы вообще проверяете то о чем говорите? Кто вам сказал, что это был коллектив музыкальной школы?
Цитата
 

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати