сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

potten

Діти, яких привалило сценою в Умані, відбулися синцями та подряпинами. ВІДЕО

  • Субота, 26 серпня 2017, 07:44

czenaШістьох дітей шпиталізували після святкувань Дня Незалежності в Умані на Черкащині. На них упала конструкція з екраном, яку зводили монтажники, йдеться в сюжеті ТСН.

 

 

Поки інженери намагалися повісити великий екран, довкола сцени прогулювались учасники фестивалю, серед яких були діти, які мали виступати на святкуванні. Шестеро підійшли близько до сцени – і на них упав екран разом із металевими кріпленнями. Потерпілих швидко витягли з під конструкцій і розвезли по місцевих лікарнях.

 

"Першу медичну невідкладну надали, відпустили додому, підстав для госпіталізації не було", - розповів фельдшер приймального відділення Уманськоі міської лікарні Юрій Цимбал.

 

Діти дістали подряпини й синці, найсерйозніша травма – надщерблений зуб. Організатори кажуть, що вже за кілька годин потерпілі повернулися на свято, однак через стрес на сцену не виходили. Батьки подій не коментують, проте організатори запевняють – претензій вони не мають.

 

"Ми відшкодовуємо кошти, тобто стоматологічні послуги дитині, в якої пошкоджений зуб. У всіх інших батьків питань немає, ми їм приносимо вибачення за цю прикру ситуацію, але це такий збіг обставин і ніхто від цього не застрахований", - переконує Юлія Пахолюк.

 

Проте поліція хоче з'ясувати, чому діти опинилися в небезпечній зоні, куди дивилися керівники, які привезли свій творчий колектив на фестиваль, і чому ті, хто монтував сценічне обладнання, не обмежили доступ до робочої зони.

 

Наразі за фактом травмування дітей відкрили кримінальне провадження про порушення правил техніки безпеки. Санкція статті – від штрафу до ув'язнення до 2 років.

 

Нагадаємо, в Умані під час концерту на дітей впало сценічне обладнання.

 

 

Loading...

Коментарі  

 
#1 Євген 26.08.2017, 12:52
Как обычно всё перевернули с ног на голову! Я проходил мимо данной конструкции и видел как она падала, так же пришлось вытаскивать детей из под данной конструкции. Конструкция ВООБЩЕ не была закреплена, и горе-монтажники начали на нее поднимать экран. В сюжете было сказано, что дети подошли поближе и т.д.... Дети готовились к своему выступлению (а не вылазили на конструкцию, как пишется в комментариях), ограждений указывающих на небезопасное место небыло (небыло ВООБЩЕ никаких ограждений), следовательно о какой либо опасной зоне руководители коллектива и сами дети знать просто не могли. Организатор в сюжете сказала, что это стечение обстоятельств, думаю она бы по-другому сказала если бы эта конструкция упала на нее! А еще есть вопрос для организаторов: где была скорая помощь, которая должна присутствовать на массовых мероприятиях подобного уровня? Так же есть вопрос к ТСН: вы вообще проверяете то о чем говорите? Кто вам сказал, что это был коллектив музыкальной школы?
 

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати