сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

potten

Уманчанин попався на крадіжці в супермаркеті

  • Середа, 23 серпня 2017, 17:00

velmartУманською місцевою прокуратурою підтримане державне обвинувачення відносно 16-ти річного юнака, який намагався викрасти з магазину «Велмарт» ТОВ «Фудком» пристрій для «Айфону», однак не довів свій злочинний умисел до кінця, оскільки був затриманий охоронцем при спробі покинути приміщення магазину з викраденим.

 

 

Дії підлітка кваліфіковано за ч.2 ст. 15 ч.1 ст. 185 КК України, а саме закінчений замах на таємне викрадення чужого майна (крадіжка), - повідомляють у відомстві.

 

За результатами судового розгляду, враховуючи особу неповнолітнього, позитивні характеристики на останнього, та наявність у нього власного доходу, суд дав можливість виправитися юнаку, застосувавши штраф у розмірі 50 неоподаткованих мінімумів громадян, що становить 850 гривень.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати