Нові туристичні вказівники обійдуться уманчанам у 80 тис. грн.

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Нові туристичні вказівники обійдуться уманчанам у 80 тис. грн.

  • Середа, 23 серпня 2017, 09:51

vkazivnik0В Умані незабаром встановлять нові дороговкази. Так, нещодавно в системі "Прозорро" відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради оголосив про проведення закупівлі та уклав договір на облаштування вказівників до туристичних об’єктів міста Умань.

 

 

Роботи було оцінено в 79 999,73 грн.

 

Згідно з умовами договору, майбутній підрядник (Фізична особа-підприємець Ковальчук Олександр Сергійович) у період з 18 серпня 2017 по 31 грудня 2017 має встановити близько 10 таких вказівників у найбільш людних районах міста.

 

Джерело фінансування – кошти місцевого бюджету.

 

Додамо, цьогоріч було розроблено нові туристичні вказівники. Завдяки колірному та конструктивному вирішенню, вказівники не дисонують з архітектурним середовищем міста і водночас залишаються помітними, а написи — чіткими та читабельними.

 

Вказівник темно-коричневого кольору, має фіксований розмір 170х700мм, виконаний у вигляді стрілки, що вказує напрямок руху. В крайній лівій частині вказівника розміщується піктограма з зображенням об’єкта туристичного інтересу, за нею напис українською та англійською мовами, зображення людини, яка прямує до об’єкта.

 

Один такий вказівник нещодавно вже з’явився у сквері імені Тараса Шевченка.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати