сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманські студенти працюють вожатими в таборі «Артек-Буковель»

  • Понеділок, 21 серпня 2017, 10:39

stuСтуденти факультету фізики, математики та інформатики, які проходять практику в дитячому оздоровчому таборі «Артек-Буковель», поділилися своїми враженнями від перебування в Карпатах. Всі вони задоволені, що одержали можливість удосконалити під час роботи у відомому дитячому таборі отримані в УДПУ теоретичні знання, - повідомили у прес-службі навчального закладу.

 

 

Студенти факультету фізики, математики та інформатики, які проходять практику в дитячому оздоровчому таборі «Артек-Буковель», поділилися своїми враженнями від перебування в Карпатах. Всі вони задоволені, що одержали можливість удосконалити під час роботи у відомому дитячому таборі отримані в УДПУ теоретичні знання.

 

Юнаки та дівчата стверджують, що робота в «Артек-Буковель» нелегка, але дуже цікава. «Ти заряджаєш дітей позитивом, стаєш їм справжнім другом та порадником і взамін отримуєш море драйву!» - діляться студенти. Вони також задоволені морально-психологічним кліматом у колективі працівників: «Артек-Буковель - це команда, справжня родина. Тут я знайшла багато друзів».

 

«Мені пощастило потрапити в Артек досить спонтанно. Була довгоочікувана подорож до цієї незвіданої планети. Насамперед, мене зачарувала краса цього прекрасного місця. Гори, ліс, свіже повітря... Просто лісова казка! Артек - частинка моєї душі, мого серця, який залишиться назавжди в моєму житті». – Так відгукується про свою роботу Інна Криворучко.

 

«Артек-Буковель» – країна дитинства, дружби та взаєморозуміння. Тут може реалізувати себе не лише дитина, а й кожен, хто тут працює», – доповнює Олександр Кагал.

stu2

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати