сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

potten

До трьох років засудили уманчанина, який полюбляв елітний алкоголь

  • Четвер, 17 серпня 2017, 18:00

alkogolУманською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення в суді стосовно уманчанина за вчинення ним низки крадіжок електроінструментів, які він викрадав, проникаючи до житла місцевих жителів та елітних алкогольних напоїв з місцевих магазинів міста Умані.

 

 

Згідно з характерезуючими даними особи встановлено, що останній вже кілька разів був засуджений за злочини проти власності, - повідомляє Уманська місцева прокуратура.

 

Обвинуваченого визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 15, ч.2 ст. 185 (закінчений замах на, ч.2 ст. 185 (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно), ч.3 ст. 185 (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно, поєднана з проникненням в інше приміщення) Кримінального кодексу України та засуджено до 3 років позбавлення волі.

 

На даний час вирок суду не вступив в законну силу.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати