сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor

Уманська прокуратура перевірила виправні колонії: є порушення

  • Вівторок, 15 серпня 2017, 15:00

koloniyaУманською місцевою прокуратурою, із залученням спеціалістів у галузі державного нагляду проведено комплексні перевірки додержання конституційних прав і свобод людини в державних установах «Уманська виправна колонія (№129)» та «Старобабанівська виправна колонія (№ 92)».

 

 

Проведеною перевіркою виявлені порушення з питань додержання вимог кримінально-виконавчого законодавства про пожежну безпеку (СВК-92, УВК-129), охорону праці (СВК-92, УВК-129), матеріально-побутового і медико-санітарного забезпечення (СВК-92, УВК-129) та щодо режиму відбування покарання (СВК-92).

 

З метою усунення виявлених недоліків у діяльності посадових осіб піднаглядних установи внесено 2 акти прокурорського реагування, які наразі перебувають на розгляді.

 

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати