сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor pro 1

Умань під загрозою залишитись взимку без тепла

  • Вівторок, 15 серпня 2017, 12:30

teploВ області готові до опалювального сезону на 70 %. Це приблизно відповідає середньостатистичним даним по Україні. Про це повідомляє Про все з посиланням на координаційну нараду в Черкаській ОДА.

 

 

Серед кращих опинилися Корсунь-Шевченківський, Чорнобаївський райони та Канів. Тут до зими готові 100% котелень та більшість тепломереж. Серед гірших – Сміла та Умань.

 

За словами начальника управління ЖКГ Черкаської ОДА Сергія Демиденка, основне теплопостачальне підприємство «Смілаенергоінвест» заборгувало за спожитий газ 183,2 млн гривень. На другому місці сумою заборгованості у понад 168 млн. грн. опинилося «Уманьтеплокомуненерго». Це означає, що ці міста можуть не отримати своїх лімітів на газ від загальноукраїнського постачальника.

 

«Зараз підприємство “Смілаенергоінвест” має заборгованість, а це означає, що воно не отримає лімітів до початку опалювального сезону, і далі ми будемо мати таку саму ситуацію, яку ми мали у минулому році», — зазначив заступник голови Черкаської ОДА Сергій Овчаренко.

 

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати