Умань під загрозою залишитись взимку без тепла

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Умань під загрозою залишитись взимку без тепла

  • Вівторок, 15 серпня 2017, 12:30

teploВ області готові до опалювального сезону на 70 %. Це приблизно відповідає середньостатистичним даним по Україні. Про це повідомляє Про все з посиланням на координаційну нараду в Черкаській ОДА.

 

 

Серед кращих опинилися Корсунь-Шевченківський, Чорнобаївський райони та Канів. Тут до зими готові 100% котелень та більшість тепломереж. Серед гірших – Сміла та Умань.

 

За словами начальника управління ЖКГ Черкаської ОДА Сергія Демиденка, основне теплопостачальне підприємство «Смілаенергоінвест» заборгувало за спожитий газ 183,2 млн гривень. На другому місці сумою заборгованості у понад 168 млн. грн. опинилося «Уманьтеплокомуненерго». Це означає, що ці міста можуть не отримати своїх лімітів на газ від загальноукраїнського постачальника.

 

«Зараз підприємство “Смілаенергоінвест” має заборгованість, а це означає, що воно не отримає лімітів до початку опалювального сезону, і далі ми будемо мати таку саму ситуацію, яку ми мали у минулому році», — зазначив заступник голови Черкаської ОДА Сергій Овчаренко.

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати