сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

04744

Уманська метеостанція: сонячно, спекотно та сухо

  • П'ятниця, 11 серпня 2017, 10:00

kavynУ народному календарі серпню відводиться особлива роль, так як впродовж майже всього року хлібороби працюють на останній місяць літа.

 

 

В першій половині серпня, як правило, закінчувались жнива, святкувались Обжинки, відмічались медовий та яблуневий Спаси. А після Спасу вже можна було розпочинати сівбу озимини, - пише Уманська Метеостанція.

 

До кінця поточного тижня на Уманщині збережеться антициклональний характер погоди. Тому буде сонячно, спекотно та сухо. Температурний фон буде підвищений: вдень 29-34º, вночі буде також дуже тепло 16-21º.

 

Сьогодні, 11 серпня 2017 року, синоптики обіцяють мінливу хмарність але без істотних опадів. Вітер північно-східний, 3-8 м/с. Температура по вночі 16..21º, вдень 29..34º.

 

За кліматичними даними середньодобова температура на 11 серпня становить 20,1° тепла, на цю дату найвища температура повітря 34,5° тепла відмічалась у 1999 р., найнижча 6,8° тепла – у 1975 р.

 

Радіаційний фон в Умані становить 14 мР/год

 

Атмосферний тиск   747 мм рт.ст

 

До уваги! Суха та спекотна погода призводить до подальшого зростання класу пожежної небезпеки в екосистемах області. Тому в цей період слід бути вкрай обережними з вогнем під час відпочинку на природі.

 

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати