сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані переглянуть тариф на водопостачання

  • П'ятниця, 04 серпня 2017, 17:58

votrАдміністрація КП «Уманьводоканал» повідомляє про намір встановити економічно-обґрунтовані тарифи на послуги водопостачання та водовідведення.

 

Відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30 липня 2012 р. № 390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», а також згідно Постанови НКРЕКП від 10 березня 2016 р. № 302, адміністрація КП «Уманьводоканал» інформує про намір встановити економічно-обґрунтовані тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, а також тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

 

У зв’зяку з цим, до 10 серпня 2017 року будуть подані відповідні заяви та розрахунки до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

 

Зауваження та пропозиції приймаються в письмовому вигляді протягом 20 календарних днів з дня опублікування цього повідомлення за адресою: КП «Уманьводоканал» 20300, м. Умань, вул. М.Залізняка, 16, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., телефон (04744) 3-23-86, факс 3-23-86.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати