сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

04744

В Умані за допомогою реклами боротимуться зі злочинністю

  • П'ятниця, 04 серпня 2017, 20:30

reklamНе новина, що останнім часом погіршилася криміногенна ситуація не лише в Умані, а й по всій території України. Підрозділи Національної поліції самотужки не в силах зміцнити правопорядок. Тому в нелегкій справі охорони прав і свобод містян до правоохоронців приєднуються небайдужі громадяни.

 

 

Представники громадських формувань «Уманського загону самооборони» і «Штурм» під час щоденних патрулювань вулицями міста виконують завдання з охорони громадського порядку, вживають заходи для запобігання адміністративних та кримінальних правопорушень.

 

«Так, з початку року за участю громадських формувань розкрито 9 злочинів і виявлено 22 адміністративних правопорушень», – повідомив представник Уманського відділу поліції В. Є.Петриченко.

 

Поряд з цим, з метою протидії злочинності, підтримання публічної безпеки та порядку в місті за рішенням виконавчого комітету Уманської міської ради виготовлять та розмістять соціальну рекламу (постери) на рекламних конструкціях, на які з міського бюджету виділили 14 тис. грн.

 

За матеріалами Уманської зорі

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати