сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

potten

Погодні аномалії тривають: до чого готуватися уманчанам?

  • П'ятниця, 04 серпня 2017, 09:40

pogodaЗа кліматом на Уманщині до середини серпня триває найспекотніший період літа.

 

 

В 2010 р. 8 серпня абсолютний максимум температури досяг +40º, - інформує Уманська метеостанція.

 

В цьому році найспекотніші дні припадають на 3 та 4 серпня. Вчора вже було +34.

 

Ніч теж видалася надмірно теплою, не нижче +19. Добре, що повітря залишається достатньо сухим, вдень відносна вологість в межах 34%. Інакше до теплового навантаження ще додавалася б задуха.

 

Погоду Уманщини формує виступ Азорського антициклону. Він постачає в наш край сухе, спекотне повітря з Північної Африки.

 

Завтра синоптична ситуація істотно не зміниться. Максимальна температура повітря очікується в межах +35+37º, що відповідає критерію стихійного гідрометеорологічного явища. Така температура повітря не тільки небезпечна для людини та тварин, але й значно ускладнює роботу багатьох галузей економіки.

 

Вночі лише на 1-2 години температура повітря знизиться до +20+22º, а на ранок вже буде в межах +25+27º.

 

Сильна спека спаде у суботу з появою окремих хмар, але помірна спека (до +30+33º) триватиме майже до середини наступного тижня.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати