сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Бандери чи Магістральна? В Умані обговорюють перейменування вулиці

  • Вівторок, 25 липня 2017, 21:59

vylicaВ Умані проводиться громадське обговорення щодо зміни назви (перейменування) вулиці Бандери Степана.

 

 

Як повідомлялося раніше, розпорядження міського голови від 19.02.2016 року «Про перейменування вулиць та провулків міста Умані» в частині перейменування Ленінградське шосе на вулицю Бандери Степана було скасовано.

 

Таку ухвалу виніс Уманський міський суд Черкаської області.

 

Тож наразі тривають жваві обговорення цього питання.

 

Наразі, до Уманської міської ради надійшла пропозиція щодо зміни назви (перейменування) вулиці на Магістральну, оскільки георгафічне положення вулиці співпадає з міжнародною трассою Е-95, яка перетинає чотири країни.

 

Громадське обговорення буде тривати протягом 2-х місяців до 25 вересня 2017 року. Формами проведення громадського обговорення є розміщення на веб-сайті Уманської міської ради, електронні консультації (інтернет-опитування).

 

Організатором проведення Громадського обговорення визначено відділ архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради (відповідальна особа Бондаренко Людмила Іванівна).

 

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення приймаються у письмовій формі за фактичною адресою місцезнаходження відділу архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради: вул. Коломенська, 3, та на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 25.09.2017 р. Письмові пропозиції (зауваження) обов’язково повинні містити прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи (найменування юридичної особи, громадської організації) та адресу (місцезнаходження) особи, яка її подає. Електронні консультації (інтернет-опитування) триватимуть до 22.09.2017 р. включно.

 

Протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) відділ архітектури, містобудування та кадастру узагальнює результати та готує звіт, який буде оприлюднений на офіційному веб-сайті Уманської міської ради до 09.10.2017р.

 

Для отримання консультацій з питань, що винесені на громадське обговорення можна звернутися за адресою: вул. Коломенська, 3 відділ архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради або за телефоном (04744) 32476.

 

За інформацією виконкому Уманської міської ради

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати