сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor

Антон Яценко ініціював реконструкцію площі Соборності в місті Умань

  • Субота, 22 липня 2017, 21:52

yacenkoУ місті Умань зроблять реконструкцію площі Соборності. Її окрасою стануть світломузичний пішохідний фонтан, атракціон «Весільна карусель», а також облаштована зона відпочинку з лавочками та зеленими насадженнями. Про це повідомив народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

 

 

Над проектом по реконструкції площі Антон Яценко разом з мером міста Умань Олександром Цебрієм працювали майже півроку.

 

Вартість проекту складає 27,5 млн грн.

 

«Радий, що Кабінет Міністрів України відгукнувся на моє звернення та виділив 13 млн грн на реалізацію цього проекту. Впевнений, що восени мені вдасться добитись виділення ще 6 млн. А решту коштів — 8,5 млн, на реконструкцію площі Соборності надасть Уманська міська рада.

 

Вважаю, що оновлена площа в центрі Умані, так само, як і комплекс фонтанів «Перлина кохання», зробить місто повноцінним туристичним центром.

 

Умань — місто, яке повинно розвиватися!» — зазначив Антон Яценко.

 

Нагадаємо, що за сприяння Антона Яценко також зроблять реконструкції центральної площі в місті Монастирище та площі Соборної у місті Христинівка.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати