сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані відзначила свій ювілей 100-річна бабуся

  • Вівторок, 18 липня 2017, 10:30

babkaПоважний вік – не привід для прикрощів. Цю давню істину часто доводять люди, які перейшли 100 – річний віковий рубіж. Сповнені оптимізмом, душевною радістю, глибоким спокоєм, вони продовжують подавати приклад мудрих, виважених вчинків, дій, а подекуди неабиякої рухливості та працьовитості.

 

 

Що є джерелом такого буття – ні для кого не секрет: нікому не бажати зла, не мати заздрощів до людей, вдовольнятися малим, бути привітним до всіх і більше посміхатися. Дуже приємно, що в нашому місті є такі люди.

 

16 липня 2017 року свій славний 100 – річний ювілей відзначила сумлінна та відповідальна трудівниця, поважана та шанована жінка, уманчанка Гончарук Віра Федорівна, - йдеться на сайті Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради.

 

Віра Федорівна народилася у далекому 1917 році у робітничо-селянській сім’ї. Батько загинув на фронті, а мама померла, коли дівчинці ще не виповнилося і двох років. Ювілярка здобула 7 класів освіти. Заміж вийшла за уманчанина Гончарука Василя Михайловича, який став надійною підтримкою та опорою для неї. Але щастя родини перервала війна. Чоловік пройшов всю Другу світову війну, був ад’ютантом у генерала Радзієвського, дійшов до Берліна, мав багато державних нагород.

 

Віра Федорівна має трьох дітей, п’ятеро онуків, п’ятеро правнуків, і дочекалася одного праправнука.

babka

Представники міської влади привітали ювілярку, вручили матеріальну допомогу, побажали міцного здоров’я, родинного затишку, шани, радості й турботи від рідних.

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати