сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor pro 1

Рідні загиблої у ДТП за участі екс-очільниці виконкому Умані вимагають справедливого покарання. ВІДЕО

  • Субота, 15 липня 2017, 10:00

avaОнуки збитої на смерть жінки у жахливій ДТП, що сталася напередодні у центрі Черкас, вимагають справедливого покарання для винуватиці.

 

 

Рідні 68-річної Ніни Олександрівни кажуть, що та ніколи не скаржилась на здоров'я і вважала, що вік то лише цифри у паспорті. Тепер вони збирають фото і відео з місця ДТП, сподіваючись на справедливе слідство та рішення суду. Про це повідомляє ВІККА.

 

Нагадаємо, масштабна ДТП за участю колишньої екс-очільниці виконкому Уманської міської ради сталася в Черкасах. Спочатку жінка протаранила легковик, а тікаючи з місця аварії - на смерть збила пенсіонерку. Але навіть на цьому не зупинилася і почала трощити інші автомобілі. Збита пенсіонерка загинула, троє осіб опинилися у лікарні, а чотири автомобілі потребують ремонту.

 

Валентина Артюх у молодості була також директором Уманської швейної фабрики. Потім переїхала до Черкас. Очолювала обласне управління праці і соціального захисту. За правління Януковича працювала проректором із адміністративно-господарської частини Черкаського національного університету. Була активною прихильницею партії регіонів.

 

 

Також першого секретаря МК КПУ Умані Валентину Артюх пов’язують із квартирним скандалом.

 

 

Наразі Валентина Дмитрівна носить відзнаку «Почесний громадянин Умані».

 

Має двох доньок – Ірину й Тетяну й чотирьох онуків.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати