сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Україна — єдина країна в Європі, яка не фінансує належним чином лікування усіх важкохворих, — Антон Яценко

  • Субота, 15 липня 2017, 09:00

anonУкраїна – єдина країна в Європі, яка повністю не забезпечує фінансування лікування всіх важкохворих. Про це заявив народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

 

 

«Батьки змушені збирати кошти на лікування дітей по волонтерах, брати кредити, позики, які потім виплачують усе життя. А в багатьох випадках необхідну суму не вдається вчасно зібрати тому, що цей процес займає багато часу та зусиль. У результаті чого, очікуючи на лікування, діти помирають або стають інвалідами», – наголосив народний депутат.

 

Антон Яценко неодноразово піднімав це питання у Верховній Раді та звертався до Уряду з проханням збільшити фінансування на лікування українців за кордоном, реабілітацію хворих на дитячий церебральний параліч, забезпечення лікування дітей з незворотніми вадами слуху (кохлеарна імплантація), ендопротезування (заміна пошкодженого суглоба штучним) та інші. З цього приводу подав пропозиції до проекту Закону України № 6600 від 21.06.2007 «Про державний бюджет на 2017 рік.

У результаті розгляду законопроекту № 6600 вдалось досягти збільшення фінансування на такі програми, як:

  •    лікування громадян України за кордоном — 186 млн грн.;
  •    реабілітація хворих на дитячий церебральний параліч — 5 млн.;
  •    забезпечення лікування дітей з незворотніми вадами слуху — орієнтовно 34 млн грн.

 

«На жаль, мої пропозиції були враховані не повністю. Але, вдячний Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману та народним депутатам за підтримку ініційованої мною пропозиції», – написав Антон Яценко.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати