сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

На зупинках в Умані хочуть повісити таблички з розкладом руху

  • Субота, 08 липня 2017, 15:13

tabloВ Умані затвердили зразки інформаційних табличок розкладу руху міських автобусів. Про це повідомляє Уманська міська рада.

 

 

Написи виконуються українською мовою і, відповідно, за напрямками та з кінцевої зупинки.

 

tabl

 

tabl1

 

Юля Лановик, уманчанка, коментує: «Це дуже зручно, коли знаєш чіткий графік курсування автобусів. Що стосується табличок, то хотілося б, щоб такі були на кожній зупинці, аби люди могли бачити принаймні з котрої й до котрої години їздить потрібний автобус».

 

 

Проте, інформаційні щити це далеко не єдине вирішення інформування городян про рух транспорту. Важливо, аби міська влада та чиновники, які опікуються транспортною сферою оприлюднили складений графік хоча б на міському сайті.

 

 

Як повідомляють уманчанин, нерідко вони витрачають купу часу й грошей через те, що не мають змоги ознайомитися з графіком руху міських автобусів. Однак, на жаль, далі обурень на адресу конкретного водія справа рідко коли йде.

 

 

«Хух, розклад. Ви мені покажіть, де в інтернеті вивішений хоча б перелік уманських міських маршрутів. Наприклад, чого його нема отут http://uman-rada.gov.ua/ чи на будь-якому іншому ресурсі? Це необхідно для планування своїх переміщень навіть корінним уманчанам (маршрути додаються, змінюються), не кажучи вже про приїжджих» - відслідковує ситуацію з рухом транспорту дописувач Анатолій.

 

 

Наразі адміністрація сайту міста Умані 04744.інфо має намір звернутися з відповідним проханням в Електронну приймальню міської ради.

 

 

Loading...

Додати коментар

Коментарі  

 
#1 Наталка 09.07.2017, 00:09
Мені потрібно з залізничного вокзалу потрапити на "Лису гору" -вул. Праці, підскажіть який номер маршруту?
Цитата
 

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати