сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

візитниця 1

Уманський викладач-хабарник відмовився надавати будь-які покази

  • Четвер, 06 липня 2017, 15:30

pedagogУ травні 2017 року в одному з університетів міста Умань декан вимагав хабар від студента заочної форми навчання 6 курсу, - повідомляє Уманська місцева прокуратура.

 

 

Використовуючи своє службове становище, маючи прямий умисел на безпідставне та незаконне збагачення, шляхом вимагання, з метою отримання неправомірної вигоди неодноразово висловлював студенту вимогу надати йому неправомірну вигоду, а саме грошові кошти в розмірі 3 000 (три тисячі) грн., за позитивне вирішення питань щодо допуску студента до екзаменаційної сесії та для подальшого отримання вищої освіти.

 

В іншому разі для студента могли б настати небажані наслідки в вигляді відрахування з даного університету. Не маючи інших варіантів студент погодився на вимогу декана-хабарника.

 

В подальшому знаходячись у своєму ж кабінеті, декан отримав раніше обумовлену грошову суму.

 

В ході досудового слідства під час допиту підозрюваний відмовився надавати будь-які покази. Правова кваліфікація дій досудовим розслідуванням визначена ч. 3 ст. 368 КК України, як одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за не вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням службового становища, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди.

 

30.06.2017 обвинувальний акт відносно декана направлено до Уманського міськрайонного суду.

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати