сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

doctor

Уманський викладач-хабарник відмовився надавати будь-які покази

  • Четвер, 06 липня 2017, 15:30

pedagogУ травні 2017 року в одному з університетів міста Умань декан вимагав хабар від студента заочної форми навчання 6 курсу, - повідомляє Уманська місцева прокуратура.

 

 

Використовуючи своє службове становище, маючи прямий умисел на безпідставне та незаконне збагачення, шляхом вимагання, з метою отримання неправомірної вигоди неодноразово висловлював студенту вимогу надати йому неправомірну вигоду, а саме грошові кошти в розмірі 3 000 (три тисячі) грн., за позитивне вирішення питань щодо допуску студента до екзаменаційної сесії та для подальшого отримання вищої освіти.

 

В іншому разі для студента могли б настати небажані наслідки в вигляді відрахування з даного університету. Не маючи інших варіантів студент погодився на вимогу декана-хабарника.

 

В подальшому знаходячись у своєму ж кабінеті, декан отримав раніше обумовлену грошову суму.

 

В ході досудового слідства під час допиту підозрюваний відмовився надавати будь-які покази. Правова кваліфікація дій досудовим розслідуванням визначена ч. 3 ст. 368 КК України, як одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за не вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням службового становища, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди.

 

30.06.2017 обвинувальний акт відносно декана направлено до Уманського міськрайонного суду.

 

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати