сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Не через фонтани, а через "Уманьпиво" уманчани потерпають без води. - Водоканал

  • Середа, 05 липня 2017, 09:00

03 bigЯк повідомляє прес-служба КП «Уманьводоканал» до організації часто надходять скарги щодо низького тиску водомереж в будинках № 30 та 32 по вулиці Незалежності.

 

 

Мешканці цих будинків називають ймовірну причину їх негараздів – це нещодавно побудований та введений в експлуатацію комплекс фонтанів «Перлина кохання» в сквері ім. Т.Г. Шевченка.

 

Підприємство запевняє користувачів в тому, що система фонтанів працює в замкнутому циклу (вода циркулює в закритій системі через фільтри очистки, підкачка води з мережі відбувається лише для компенсації води, що випарувалася).

 

Крім того, працівниками КП «Уманьводоканал» проводились обстеження та заміри тиску мереж як у будинках, так і по вулиці Незалежності та Успенська. Водоканал надає послуги з водопостачання стабільно та в повному обсязі, але як виявилось, причиною періодичного зниження тиску водомереж у вище названих будинках є великооб’ємні відбори води на технологічні процеси підприємства ТОВ «УМАНЬПИВО», яке розташоване нижче по вулиці Успенська.

 

03 липня 2017 року, адміністрація КП «Уманьводоканал» провела зустріч із керівництвом ТОВ «УМАНЬПИВО» на якій наполегливо рекомендували підприємству утриматись від залпового відбору води з централізованого водопроводу у денний час, в іншому випадку, водоканал буде змушений примусово обмежити тиск та об’єми води, що споживає ТОВ «УМАНЬПИВО» в межах нормативних лімітів. Найближчим часом проблема буде вирішена.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати