сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor pro 1

В Умані дороги розмітять майже на півмільйона

  • Понеділок, 03 липня 2017, 10:07

dorogyВ Умані відділом житлово-комунального господарства Уманської міської ради оголошено тендер на послуги з розмітки доріг.

 

 

За результатами аукціону, який вже проведено 13 червня 2017 року тендер виграло ТОВ "Дорактів" з міста Кропивницького, яке до 15 серпня 2017 року зобов’язується надати послуги з розмітки дороги в Умані. Про це йдеться на сайті “Прозорро”.

 

Ціна договору складає 443 623.66 грн.

 

Згідно технічних характеристик, при нанесенні розмітки підрядник має використовувати матеріали, які відповідають діючим санітарно-гігієнічним нормам. Функціональна довговічність постійної розмітки повинна бути не менше ніж шість місяців. Час висихання розмічальної фарби до ступеня 3 при температурі 20 ± 2˚ С та відносній вологості (65 ± 5)% повинен бути не більше 15 – 25 хвилин.

 

Перед початком надання послуг виконавець погодить з Уманським відділом поліції ГУНП в Черкаській області схеми організації дорожнього руху, маршрутів руху пасажирського автотранспорту.

 

Цікаво, що в тендері брали участь ще дві фірми: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОМАГІСТРАЛЬ" запропонувало здійснити роботи за 445 131.60 та ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОРЦЕНТР" вартість послуг яких складає 415 000.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати