сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor pro 1

В Умані знову хочуть перейменувати вулицю

  • Субота, 01 липня 2017, 10:00

vylicyaВ Умані проведуть громадські обговорення про зміну назви вулиці Маяковського на вулицю Безкоровайного Володимира.

 

 

Про це повідомляє прес-служба Уманської міськради.

 

Наразі виконком Уманської міської ради уповноважений підготувати інформаційну довідку про Безкоровайного Володимира Герасимовича, здійснити реєстрацію пропозицій, опрацювати, проаналізувати та узагальнити їх у строк, передбачений чинним законодавством.

 

Термін проведення громадського обговорення складає два місяці з дня оприлюднення інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення.

 

Про час та місце проведення громадського обговорення буде повідомлено додатково.

 

Додатково: Безкоровайний Володимир Герасимович (16 серпня 1944 – 23 січня 2017) – уродженець Умані, український військовий і громадський діяч, кандидат військових наук, віце-адмірал, очолив Військово-Морські Сили України у 1993 році. Також він командував бойовими кораблями у ході розподілу Чорноморського флоту колишнього СРСР.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати