сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

potten

Антон Яценко: В місті Умань відкрили найбільший в центральній Україні світломузичний комплекс фонтанів. ВІДЕО. ФОТО

  • Вівторок, 27 червня 2017, 20:00

unnamed25 червня в місті Умань у сквері імені Т.Г. Шевченка відбулось урочисте відкриття найбільшого за площею в центральній Україні світломузичного комплексу фонтанів. Побачити світломузичне водне шоу приїхали гості з усієї України.

 

 

Ініціатором проекту став народний депутат, голова Черкаської обласної організації від партії «Відродження» Антон Яценко. Підтримала реалізацію цього масштабного проекту й Уманська міська рада в особі мера міста Умань Олександра Цебрія.

 

Це унікальний фонтанний комплекс на суші і на воді.

 

Основна чаша фонтану зі світломузичним шоу та шоу на водному екрані та три статичних фонтани з світло динамічною під світкою, колір якої не повторюється протягом дня, розміщені на суші, а світлодинамічний плаваючий фонтан - у Осташівському ставу .

 

Чаша головного фонтану – 450 метрів квадратних, водний екран площею майже 200 метрів квадратних.

 

Висота струменю води плаваючого фонтану на Осташівському ставу становить 19 метрів, а статичних фонтанів, які на суші -1,9 метрів. Струмені б’ють у супроводі музики та світла.

 

За оцінками фахівців, уманський світломузичний комплекс фонтанів ввійшов до трійки найбільших в Україні.

 

Свою назву “Перлина кохання” комлекс фонтанів отримав в результаті онлайн-голосування на сторінках соцмереж ініціатора будівництва фонтану в Умані народного депутата України від партії “Відродження” Антона Яценка.

 

За назву “Перлина кохання” проголосувала найбільша кількість користувачів, які брали участь в опитуванні.

 

“Сподіваємося, що відкриття такого світломузичного комплексу фонтанів дасть серйозний поштовх для розвитку туризму в Умані і Черкаській області взагалі. Якщо сьогодні Софіївський дендропарк щорічно відвідують біля 500 тисяч туристів, то, завдяки комплексу фонтанів, кількість відвідувачів може збільшитися вдвічі – до мільйона.

 

Ми з колегами з партії “Відродження” виступили ініціаторами і майже два роки працювали над будівництвом цього комлексу фонтанів.

 

Я дуже щасливий, що вдалося виконати свою передвиборчу обіцянку. Вважаю, що кожен політик має свої обіцянки виконувати ”, - наголосив Антон Яценко.

 

Як зазначив народний депутат, фонтани працюватимуть до кінця жовтня.

 

 

 

 

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати