сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

візитниця 1

Антон Яценко: В місті Умань відкрили найбільший в центральній Україні світломузичний комплекс фонтанів. ВІДЕО. ФОТО

  • Вівторок, 27 червня 2017, 20:00

unnamed25 червня в місті Умань у сквері імені Т.Г. Шевченка відбулось урочисте відкриття найбільшого за площею в центральній Україні світломузичного комплексу фонтанів. Побачити світломузичне водне шоу приїхали гості з усієї України.

 

 

Ініціатором проекту став народний депутат, голова Черкаської обласної організації від партії «Відродження» Антон Яценко. Підтримала реалізацію цього масштабного проекту й Уманська міська рада в особі мера міста Умань Олександра Цебрія.

 

Це унікальний фонтанний комплекс на суші і на воді.

 

Основна чаша фонтану зі світломузичним шоу та шоу на водному екрані та три статичних фонтани з світло динамічною під світкою, колір якої не повторюється протягом дня, розміщені на суші, а світлодинамічний плаваючий фонтан - у Осташівському ставу .

 

Чаша головного фонтану – 450 метрів квадратних, водний екран площею майже 200 метрів квадратних.

 

Висота струменю води плаваючого фонтану на Осташівському ставу становить 19 метрів, а статичних фонтанів, які на суші -1,9 метрів. Струмені б’ють у супроводі музики та світла.

 

За оцінками фахівців, уманський світломузичний комплекс фонтанів ввійшов до трійки найбільших в Україні.

 

Свою назву “Перлина кохання” комлекс фонтанів отримав в результаті онлайн-голосування на сторінках соцмереж ініціатора будівництва фонтану в Умані народного депутата України від партії “Відродження” Антона Яценка.

 

За назву “Перлина кохання” проголосувала найбільша кількість користувачів, які брали участь в опитуванні.

 

“Сподіваємося, що відкриття такого світломузичного комплексу фонтанів дасть серйозний поштовх для розвитку туризму в Умані і Черкаській області взагалі. Якщо сьогодні Софіївський дендропарк щорічно відвідують біля 500 тисяч туристів, то, завдяки комплексу фонтанів, кількість відвідувачів може збільшитися вдвічі – до мільйона.

 

Ми з колегами з партії “Відродження” виступили ініціаторами і майже два роки працювали над будівництвом цього комлексу фонтанів.

 

Я дуже щасливий, що вдалося виконати свою передвиборчу обіцянку. Вважаю, що кожен політик має свої обіцянки виконувати ”, - наголосив Антон Яценко.

 

Як зазначив народний депутат, фонтани працюватимуть до кінця жовтня.

 

 

 

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати