сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Факти катування в Уманській жіночій колонії не підтвердились

  • П'ятниця, 23 червня 2017, 14:55

zasУманською місцевою прокуратурою проведено перевірку додержання кримінально - виконавчого законодавства в ДУ «Уманська виправна колонія (№129)» Міністерства юстиції України (далі-Уманська ВК-129) за результатами опрацювання інформації із офіційного Інтернет - ресурсу Національного превентивного механізму під назвою «В Уманській виправній колонії №129 монітори НПМ виявили факти катування».

 

 

В ході проведення перевірки зазначена інформація підтвердилась лише частково.

 

Зокрема, встановлено порушення ч. 2 ст. 116 КВК України в частині не забезпечення укомплектування медичного штату колонії, а також порушення ст. 108 КВК України в частині не забезпечення в повній мірі необхідного товару в крамниці установи.

 

Причиною та умовою вказаних порушень стала відсутність достатньої кількості обігових коштів в установі, яке склалась через недофінансування витрат на матеріально побутове забезпечення (утримання засуджених) лише на 6,5%.

 

При цьому проведеним суцільним опитуванням засуджених випадків застосування до них фізичної сили та катувань з боку працівників колонії та інших засуджених не встановлено. Адміністрація постійно веде роботу, щодо недопущення відродження злодійських традицій та звичаїв серед засуджених в установі. Поділу засуджених на категорії (касти) немає.

 

За результатами перевірки Уманською місцевою прокуратурою на адресу начальника Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції внесена вказівка про усунення виявлених порушень.

 

За матеріалами Уманської місцевої прокуратури

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати