сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor

Факти катування в Уманській жіночій колонії не підтвердились

  • П'ятниця, 23 червня 2017, 14:55

zasУманською місцевою прокуратурою проведено перевірку додержання кримінально - виконавчого законодавства в ДУ «Уманська виправна колонія (№129)» Міністерства юстиції України (далі-Уманська ВК-129) за результатами опрацювання інформації із офіційного Інтернет - ресурсу Національного превентивного механізму під назвою «В Уманській виправній колонії №129 монітори НПМ виявили факти катування».

 

 

В ході проведення перевірки зазначена інформація підтвердилась лише частково.

 

Зокрема, встановлено порушення ч. 2 ст. 116 КВК України в частині не забезпечення укомплектування медичного штату колонії, а також порушення ст. 108 КВК України в частині не забезпечення в повній мірі необхідного товару в крамниці установи.

 

Причиною та умовою вказаних порушень стала відсутність достатньої кількості обігових коштів в установі, яке склалась через недофінансування витрат на матеріально побутове забезпечення (утримання засуджених) лише на 6,5%.

 

При цьому проведеним суцільним опитуванням засуджених випадків застосування до них фізичної сили та катувань з боку працівників колонії та інших засуджених не встановлено. Адміністрація постійно веде роботу, щодо недопущення відродження злодійських традицій та звичаїв серед засуджених в установі. Поділу засуджених на категорії (касти) немає.

 

За результатами перевірки Уманською місцевою прокуратурою на адресу начальника Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції внесена вказівка про усунення виявлених порушень.

 

За матеріалами Уманської місцевої прокуратури

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати