сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Панки The Last Mile із Канади виступили в Умані із дебютним альбомом. ВІДЕО

  • Вівторок, 20 червня 2017, 22:47

cpivakСьогодні 20 червня 2017 року в центральному парку міста Умані відбувся концерт панк-гурту з Канади Chris Snelgrove & The Last Mile.

 

 

На своїй сторінці у Фейсбук Кріс пише: «Минулої ночі у Вінниці було так дивно !!!! Сьогодні ми граємо в середині парку в центрі Умані. Це повинно бути цікаво. Ха-ха». До свого посту співак долучив картинку українською мовою з філософським змістом: «Зупинись. Замислись про чистоту своїх думок, слів, дій».

zypinis

І уманчани дійсно зупинялися. І навіть ті, хто не розуміється на панк стилі долучалися до гурту, який зібрався біля імпровізованого амфітеатру в центральному сквері. Активними були діти. Щирі й безпосередні вони хвацько підспівували та танцювали.

 

Виступ був не тільки цікавий, а й дивовижний. Приємний чоловічий вокал з легкою хрипинкою в голосі соліста оксамитовим тембром розповідав уманчанам про подорожі, горе та тугу, радість і пристрасть, про надію та кохання.

 

Під час виступу Chris Snelgrove & The Last Mile представили дебютну платівку: «The Distance Between».

 

І хоч не всі глядачі розуміли англійську, поп-музика від канадців, що лунала серед зелені літа, духм’яних пахощів липи та блакиті небес підкорила не одне серце уманчан.

 

Хоча в цьому немає нічого дивного: хороша музика, як відомо, творить дива.

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати