сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor

Кабмін призначив академічну стипендію двом студенткам з Умані

  • П'ятниця, 16 червня 2017, 16:00

stydentДвоє студенток з Умані отримуватимуть академічну стипендію Кабінету Міністрів України. Відповідне розпорядження №405-р від 14 червня опубліковано на Урядовому порталі.

 

 

“Призначити академічну стипендію Кабінету Міністрів України студентам вищих навчальних закладів на II семестр 2016/17 навчального року та аспірантам на 2017/18 навчальний рік. Виплату стипендій здійснювати в межах стипендіального фонду вищих навчальних закладів”, — йдеться у документі.

 

Так, виплати від Кабміну отримає студентка Уманського національного університету садівництва Катерина Бузиновська та студентка Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Тетяна Рогозянська.

 

До слова, з Черкащини отримуватимуть академічну стипендію Кабінету Міністрів України п’ятеро студентів. 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати